Меню

Про компанію

Завдання інтернет-магазину Mr.Lens полягає в тому, щоб Ви знову отримали відмінний та чіткий зір, який нам так необхідний щодня. І важко з цим завданням не впоратися, оскільки Mr.Lens надає широкий асортимент різноманітних контактних лінз, аксесуарів, засобів догляду, а вигідна дисконтна програма та зручний сервіс неодмінно стане приємним доповненням до будь-якої покупки.

Всі представлені офтальмологічні продукти оригінальні, мають сертифікати та дозволені на продаж в Україні. Оформлені замовлення обробляються у найкоротші терміни, а доставка здійснюється так швидко, наскільки це можливо. Якщо у Вас виникнуть питання, то менеджер завжди із задоволенням поговорить з Вами про продукцію, і не лише про неї.
Будемо раді бачити Вас серед покупців, і ми докладемо всіх зусиль, щоб хороші взаємні відносини не припинялися в майбутньому!Підбір контактних лінз, окулярів, а також лікування очей

15 липня 2018 року інтернет-магазин контактних лінз Mr.Lens розпочав партнерство з офтальмологічною клінікою «Центр зору на Миколаївській», розташованій у місті Миколаїв, на вулиці Миколаївська, 15/3.


«Центр зору на Миколаївській» - це найновіша офтальмологічна клініка, яка надає послуги діагностики та лікування захворювань очей. Центр укомплектований найсучаснішим офтальмологічним обладнанням від провідних імпортних виробників таких країн як США, Франція, Японія, Польща, за допомогою яких досвідчені кваліфіковані лікарі-офтальмологи зможуть Вам надати будь-який спектр послуг з офтальмології - починаючи з підбору окулярів та контактних лінз та закінчуючи складними хірургічними операціями в амбулаторних умовах.


Звернувшись до «Центру зору на Миколаївській», Ви можете бути впевнені в тому, що Вам нададуть професійну допомогу у розв'язанні проблеми, що виникла.

Ваш кошик

Ви ще не додали товари

Товарів по вашому запиту не знайдено.

Наші телефони

Починайте робити ввід..